Офiцiйний сайт WOT

Провінція


Опис

Пагорби, розташовані по краях цієї карти, забудовані численними будинками. Звивисті вулички дозволять наносити несподівані удари. Пустир, що лежить між горбами, - найкоротший шлях до ворожої бази.

Тактика

Ця карта являє собою дві лінії снайперських точок, розташованих на вершинах двох гір. Якщо ви бачите світло противника, то не думайте, що вони вас не бачать, ховайтеся від вогню ворога.
Легкі танки
Вам доведеться, як завжди, світити. Це неважко, але підйом на ворожі "вишки" вас сповільнить. Якщо вже у вас хороший огляд, як, наприклад, у Чаффі, а противник погано сховався, можна взагалі нікуди ні їхати, а встати в кущі на базі, якщо ж ставка на швидкість - просто проїхатися внизу уздовж снайперських позицій, прикриваючись зворотним схилом.
Середні танки
На цьому виді техніки вам треба піднятися на гору противника з двох сторін, одночасно світячи ворогів і затискаючи їх у кліщі, або рашити базу. СТ з гарматами більше 100 мм можуть підтримувати союзників зі снайперських точок.
Важкі танки
Ви тут не основна сила, вам доведеться сидіти на снайперських точках, відбивати атаки ворожих і підтримувати союзних СТ. Підніматися на схил на такому повільному вигляді техніки - чисте самогубство.
ПТ-САУ
Ваша робота така ж, як у ТТ, - підтримувати союзні і відбивати ворожі сили.
САУ
Ця карта вкрай незручна для САУ. Вдома - відмінне укриття від снарядів артилерії. Тим не менш своєчасно зайнята позиція на А2-А3 (К8-К9) дозволить вам зберегти свою значимість весь бій, так як в цьому випадку всі підступи до вашої базі відмінно прострілюються, а і без того повільні ТТ стають легкою здобиччю.

 

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»