Офiцiйний сайт WOT

Рибацька бухта


 ОПИС

Дана карта є вдалим поєднанням відкритого простору і пересіченої місцевості. Вузькі звивисті вулички портового міста, що знаходиться на фланзі, допоможуть несподівано отримати перевагу. Пологі пагорби з численними кущами дозволять широко використовувати тактику засідок.
Рибацька бухта своєї географією нагадує суміш з трьох інших карт: Прохорівка (алея), Вестфілд (центр) і Руінберг (причал).

МІНІ-МАПА

 

ТАКТИКА

Тактика на цій карті досить звичайна, проте варіантів виконання - безліч.
Наприклад, найпопулярніша ділянка карти - місто (причал, порт і ін назви). На його території найбільш зручно буде середнім танкам, але не менш добре там почуваються важкі танки.
Інша популярна зона - алея. На ній дуже комфортно відчувають себе всі ті ж важкі танки. Однак найбільш популярна ця зона для протитанкових САУ. На ній є дуже зручні зони стрілянини на височині біля II бази та низина біля бази I.
Центр відносно зручний для всіх класів техніки, крім, мабуть, ПТ-САУ. Втім, нерідко і вони успішно беруть участь в боях на цій території.
Позицій для САУ на цій карті кілька: на базі I це Холм і територія в невеликому селі біля бази. На базі II САУ зручно стає біля дороги на невеликий острівець і недалеко від височини біля самої бази. Для підтримки дій в місті можна зайняти позицію ближче до берега: вулиці будуть легко прострелюватися.
«Світло» на цій карті може їхати скрізь, але найбільш зручними виявилися 3 шляхи: через низину по алеї, у невеликій низовині по 4 лінії і по кромці міста.

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»