Офiцiйний сайт WOT

Редшир


 ОПИС

Це карта змішаного типу. Карта має як пагорби, так і відкриті галявини. На цій карті дуже зручно дефіти: через зручне розташування двох пагорбів. Річка розділяє карту на навпіл, що дуже загальмовує рух танка при переході її в брід. Також посередині карти є місто з мостом через річку.

МІНІ-МАПА

ТАКТИКА

Легкі танки
Для легких танків це карта дуже незручна, тому що для ЛТ дуже важлива скритність, а танкам, що стоять на пагорбах, все видно, проїхати ж по флангах неможливо через ландшафт.
Середні танки
Середні танки тут в основному виконують роль ПТ-САУ: сидять на пагорбах, підтримують ТТ.
Важкі танки
Важкі танки можуть тут виконувати 2 завдання: прориватися по флангах, або засісти на пагорбі і чекати супротивника.
ПТ-САУ
У ПТ завдання одне: засісти на пагорбі або в кущах і підтримувати товаришів по команді вогнем по противнику.
САУ
Це карта для артилерії по більшій мірі незручна через ландшафт: пагорби стоять перед базами, закривають всі основні шляхи засвітки ворожих танків.


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»