Офiцiйний сайт WOT

Прохорівка


Опис

Відкрита горбиста місцевість, розділена залізничним насипом. Групи дерев дають відмінне укриття для протитанкових САУ. Атакуючи, стежте за флангами. Обороняючись, атакуйте фланги противника. Артилерія володіє свободою дій, але вкрай вразлива по відношенню до рейдів швидкісних легких сил.

Міні-карта

 

Тактика

Тактики для обох команд однакові. Треба або захопити базу, або знищити всіх супротивників.

Легкі танки (ЛТ) Як такої загальноприйнятої стратегії дій для ЛТ на цій карті немає. Краще перерахувати найбільш дурні шляхи для них. Це: прорив по гірці (5) і шлях через село (4). Першим обов'язково піде хоча б частина СТ, перевага в швидкості над ними не така велика, щоб змагатися на підйомах з ними. Другим йдуть часто ТТ, плюс доведеться проїжджати добре обстрілювану з гірки (5) місцевість, а далі буде підйом на насип по дорозі на респ суперника.В багатьох боях слабо прикритий центр поля. Якщо бій вже зав'язався, а найчастіше сутичка відбувається по флангах, то можна спробувати пролетіти на базу ворога по центру. Фокус не проходить на початку бою, коли всі ще близько до бази, або в разі оборони противника, ПТ і ТТ часто займають точки (3), звідки чудово прострілюється центр карти.

Середні танки (СТ) Одна з типових тактик використання СТ - шлях через гору 5. Стратегія неоднозначна, але іноді дозволяє досягти переваги на правій половині карти і прориву на базу ворога. Майже в будь-якому бою треба або самому вирушити туди, або очікувати обов'язкову атаку танків звідти.

Важкі танки (ТТ) Найчастіше йдуть за залізницею через точки 3 і 4, яка прикриває від ворожої артилерії на точках 1. Другий, не менш популярний шлях, по алеї 1 разом з ПТ-САУ. Там часто зав'язується тривале протистояння.

Протитанкові самохідні артилерійські установки (ПТ-САУ) Найбільш типове використання ПТ для дій на алеї між точками 1, і на перевалах через ЖД на точках 3. У першому випадку проглядається далеко відкрита місцевість, плюс є велика кількість кущів. У другому ризикованіше - з укриттів тільки потяги, проте відкривається хороший огляд на половину карти. У випадку, коли немає САУ, це одне з найвигідніших місць для оборони на будь-якій техніці.

Самохідні артилерійські установки (САУ) Найчастіше САУ зупиняються в кущах в точках 1, рідше - за насипом ближче до бази в точках 3, окремі гравці воліють бити майже не від'їжджаючи з респ. Для низькорівневої артилерії характерна або підтримка алеї між точками 1, в режимі близькому до ПТ, або їзда між точками 3-2-3 під прикриттям насипу - там багато кущів. В центр мапи вилазять вкрай ризиковані хлопці - середня тривалість життя САУ там значно нижча, за насип також ризиковано лізти - в разі прориву СТ по гірці або поразки важких танків, смерть САУ буде швидкою.

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»