Офiцiйний сайт WOT

Багно


 ОПИС

Навколо обох баз є відкритий простір. Близько обох мостів знаходяться напівзруйновані будинки, де можна сховатися від ворогів. Посередині карти знаходяться болота і пара замків - улюблене місце проривів ЛТ. Карта додана в патчі 0.7.0

МІНІ-МАПА

НАЗВИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ, І ОСНОВНІ НАПРЯМИ АТАКИ

ТАКТИКА

На ЛТ найкраще прориватися по одному або відразу двом мостам. На них рідко хто звертає увагу, і у вас є шанс засвітити ворога, підбити арту або навіть захопити базу. ТТ найчастіше атакують по центру. Бажано мати прикриття у вигляді ПТ-САУ. СТ можуть вибрати тактику як ЛТ (М7 наприклад або М2 LT) або ТТ. Арта може розташуватися в лісі між точкою респа і базою.


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»