Офiцiйний сайт WOT

Скеля


 ОПИС

Не заперечуючи художньої цінності "Скелі", варто відзначити низьку тактичну цінність карти. Гравцям відразу ж НЕ сподобалося кілька моментів:
1. Приблизно третина карти - неігрова.
2. Для розміщення артилерії в тилу доступно тільки чотири клітини. Мала кількість укриттів практично виключає використання артилерії, оскільки остання легко обчислюється по трасерам на завідомо відомих місцях, а також легко виявляється "світлом".
3. Через значні перепади рельєфу і за вказаними вище причинами основне навантаження лягає на важкі і середні танки. Що підвищує вимоги до особистого скілу бійців, який в рандомних боях далеко не блищить. Тому бій перетворюється на змагання "хто краще стріляє".

МІНІ-МАПА

 

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»