Офiцiйний сайт WOT

Хіммельсдорф


ОПИС

Лабіринт вулиць і площ, вкрай незручний для артилерії і протитанкових САУ, але ідеальний для швидких проривів і обходів легких і середніх танків. Обхідні шляхи - через панівний над місцевістю пагорб з замком і по коліях залізничного вокзалу - здатні розкрити позиційний тупик, що утворився.

МІНІ-МАПА

 

ТАКТИКА

Позиції бою для обох сторін однакові: на горі біля замку, в «кишці» («банані»), біля залізничного вокзалу і на вулиці біля цього самого вокзалу. На залізниці та гірці найчастіше в бою зустрічаються легкі і середні танки. Важкі ж ідуть по головних вулицях міста. Для ПТ-САУ немає певних позицій, вони будуть доречні скрізь, але найбільш часто зустрічаються все ж йдуть за важкими танками. Засвіти легкими танками можуть відбуватися з трьох різних напрямків, але найбільш частий, оскільки як найбільш швидкий, центр. Найбільша різноманітність спостерігається в позиціях Арт-САУ. Найчастіше їх можна зустріти на респаунах і кутах карти: квадрати К1 і А0. Але не всі знають, що існує ще дві дуже зручні позиції. На базі № 1 це квадрат В7, на розі будинку. На базі № 2 це квадрат J9. Рівень висоти на цьому квадраті вище, ніж на інших популярних точках, а тому нам будуть менше заважати будівлі. Але до цієї точки треба ще й доїхати, а тому повільним гаубицям цей варіант не підходить.

ВВЕДЕННЯ У ГРУ

Вперше в грі карта «Хіммельсдорф» з'явилася 18 вересня 2009 року в патчі beta 0.1, будучи при цьому однією з перших ігрових карт. «Хіммельсдорф» представляв мало спільного з нинішньою версією, як географією карти, так і візуально. Почати хоча б з того, що його «роздали» тестерам недотекстуренною.
Історія розвитку мапи:
Патч Beta 0.2
Домальовані текстури деяких будівель на карті Хіммельсдорф.
На карті Хіммельсдорф лінія краю карти тепер червоного кольору.
Патч Beta 0.3.3
Допрацьована до предфінального вигляду карта Хіммельсдорф.
Патч 0.4 beta
«Хіммельсдорф»: закінчена робота по художній обробці карти, прибраний заїзд в вокзал
патч 0.6.1.5
Виправлені деякі застрявання на карті «Хіммельсдорф».
Виправлені неразрушающий об'єкти на карті «Хіммельсдорф».
патч 0.7.4
Перероблено освітлення на карті «Хіммельсдорф».


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»