Офiцiйний сайт WOT

Ель-Халлуф


 ОПИС

Мапу сміливо можна назвати "Піщана ріка ver. 2.0". На то є всі підстави. Є пагорби, є невеликі села, навіть річка є! Проте різниця є, причому значна: пагорби розташовані на базах команди. Стріляй - не хочу. Правда світлякам важче, тепер їм доводиться проходити щось на зразок лабіринту. Та й убити їх на цій карті ще легше, адже в низині їх добре видно. А якщо їх не вбили там, то вам "на допомогу" схил, а значить уповільнена швидкість. Якщо вас і там не вбили, то тут три варіанти: або ви справжній профі, або новачок (їм щастить), ну або проти вас грають, вибачте, придурки. В іншому карта стандартна.

МІНІ-МАПА


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»