Офiцiйний сайт WOT

Енськ


ОПИС

Лабіринт міських кварталів і рівне поле передмістя розділені вузькими проходами між станційними коліями. Концентруючи сили, враховуйте сильні і слабкі сторони бойових машин на кожному їх напрямі: артилерія може зірвати ривок по відкритому полю, але майже безпорадна проти противника, що ховається за стінами будинків.
"Енськ" або "Місто N" - вигадане місто, що використовується в художній літературі.
Карта гарна для ЛТ і СТ, але тільки якщо пощастить і ти не Криворук. Почекавши трохи або відбивши світло противника, необхідно переконатися, що в центрі міста зав'язалися серйозні баталії. Тоді можна сміливо здійснювати раш на базу ворога по ЗД шляхах і збивати арти, яким там особливо ніде ховатися.

МІНІ-МАПА


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»