Офiцiйний сайт WOT

Ерленберг


 ОПИС

Реліз карти відбувся 10 серпня 2010 року в патчі 0.5.2.
Розділена річкою навпіл, карта має три ймовірних лінії атак. Центральний міст розташований серед руїн невеликого міста. Місцевість близько північного і південного мостів, володіє невеликою кількістю укриттів. Як вогневі позиції можна використовувати замок і лінію пагорбів на протилежній частині карти.

МІНІ-МАПА

ТАКТИКА

Є кілька варіантів гри. ЛТ можуть прорватися по одному з крайніх мостів і спробувати прорватися на базу, однак є небезпека нарватися на ТТ або СТ. Теж саме і для СТ. ТТ зазвичай ведуть бій на мостах. Арті можна сховатися в Замку або в невеликому лісі. ПТ зазвичай стоять в місті на березі річки і боронять свою сторону. Не слід забувати про тил. Так як звідти може напасти ворог, прорвався через один з мостів. Часто битви відбуваються в Замку.


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»