Офiцiйний сайт WOT

Вайдпарк


ОПИС

Заводські квартали, зруйновані будинки, товарні склади є особливостями цієї карти. Карта введена в патчі 0.7.4.

ТАКТИКА

Верхня база добре прострілюється, а укриття за нею дозволяють вести хорошу оборону. Нижня база навпаки рясніє будинками, що дозволить робити засідки. І на першій, і на другий базі є зруйновані будинки-укриття з прорізами для гармати. Насип із залізниці, що розділяє карту навпіл, дозволяє сконцентрувати сили для контрудару, а потяги та парканчик, що руйнується, праворуч мапи дозволяють практично без втрат перекинути танки з бази на базу, але якщо вас зустрінуть танки противника і знищать одного з вас, або ви одного з них , то вам доведеться знайти обхідний шлях. У лівій частині карти є дорога, що перерізуються залізно-дорожною насип аркою. Вона безсумнівно є ключовою, дозволяючи здійснити несподіваний напад на противника.


ЛТ
Пріоритетним завданням, як звичайно, є знищення артилерії противника. Але не варто на цьому зациклюватися, підсвітите ворожі позиції важких танків і ПТ-САУ, які, швидше за все, будуть знаходитися за зруйнованими будинками. Особливо добре буде, якщо ви зможете підсвітити і насип залізниці, і головну дорогу, і праву залізну дорогу.
СТ
Якщо ви вийшли на танках зразок Т-54 або Bat Chatillon 25 t, то проривайтеся по головній дорозі - це буде самий вірний шлях! Якщо вийшли на Паттон або Е-50, то краще йти по правій залізниці, але якщо вас кілька, то відправте одного разом з ТТ, а інші нехай прориваються по головній дорозі.
ТТ
Займайте позиції на базах, атакуйте по правій залізниці (якщо ви броньований ТТ з нормальною гарматою і маленькою швидкістю), підтримуйте СТ на головній дорозі (якщо ви з лінійки ІС), охороняйте насип, але не виходьте за неї поодинці або удвох - це вас погубить, краще надішліть світляка і виходите, якщо ворогів немає.
ПТ-САУ
Ваша задача, як і у ТТ. Але варто відзначити, що одна ПТ-САУ може тримати праву залізну дорогу, вставши в її кінці.
САУ
Буде чудово, якщо ви знищите останнього в ворожої колоні на правій залізниці, а союзники - першого. Це знерухомити противника, і ви зможете добити інших. Потім можна спробувати вистежити артилерію ворога.


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»