Офiцiйний сайт WOT

Аеродром


ОПИС

Перша африканська карта, що являє собою військовий аеродром на півночі континенту. Карта рясніє зручними місцями для засідок і численними шляхами для проривів і маневрів. У верхній частині карти розташований великий аеродром. В центрі знаходиться скеляста височина, що дозволяє контролювати навколишні простори і вихід до баз.

ТАКТИКА

Карта ділиться на 4 умовні зони: пляж, злітна смуга, острів і камені. Бази знаходяться в селах по обидва боки карти.
ЛТ
Світити необхідно по льотному полю або близько каменів в середині карти. Переваги каменів - вони приховують вас від вогню ворогів; смуги - відкритий простір, що дозволяє не скидати швидкість при поворотах.
СТ
Прорив по аеродрому або разом з ТТ по камінню / острову. Швидкість СТ дозволяє використовувати тактику "гойдалок".
ТТ
Камені або острів - ось два шляхи їзди. Звичайно, якщо у вас в команді немає СТ, і ви виїхали на швидких ТТ типу ІС-7/ІС-8, ви можете проривати ВПП, рятуючи артилерію від світляків і середніх танків.
САУ
Встати можна на базі в селі / на респ або в "початку" аеродрому: за ангарами на 1-ій базі або за камінням на 2-ой.
ПТ-САУ
"Деф" бази, підтримка СТ на смузі або ТТ на пляжі / острові. Найкраще місце для ПТ - на виїзді з бази. Близько до бойових дією (на Т95 можна приїхати і допомогти), при цьому зовсім близько до бази - якщо СТ почнуть захоплення, то ви легко зможете його збити!


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»