Офiцiйний сайт WOT

Мурованка


 Опис

Тактика бою визначається болотами, ярами і пагорбами. Невелика кількість будівель дає відчутну перевагу артилерії. Сконцентруйте ваші сили на одному напрямку, решту обмежте обороною.

Мінімапа

Тактика

Легкі танки
Найшвидші танки гри зазвичай рухаються в правий край мапи в ліс, де їх розстрілюють ПТ-САУ або по горах, де ще часто роз'їжджають важкі танки. Так що єдиний прохід - місто в центрі. Будинки можуть вас захистити від Арт-САУ і пострілів з бази інших гравців. На даний момент у випадкових боях мало хто їздить.
Середні танки
Будь-який шлях для вас хороший. Якщо ви поїдете по лісі, то зустрінете багато ворогів, але не можна забувати про ПТ-САУ, які зазвичай стоять в кущах або стріляють з бази. Якщо ви поїдете по центру, то, можливо, нікого й не зустрінете, але на початку бою це робити не варто, так як вас швидко розстріляють. Лише коли всі вороги роз'їдуться, тоді ви можете прорвати оборону. На горах ви зустрінете важкі танки, але якщо ви переможете, то зможете потрапити в кущі на горі, де зазвичай стоять ПТ-САУ або САУ.
Важкі танки
Ви можете діяти також, як і СТ.
ПТ-САУ
Мапа рясніє кущами, завдяки чому кількість позицій для вас дуже і дуже багато, але найкращі - нижня межа лісу та кущі на горі в іншої бази. Там у вас буде дуже багато цілей. Хоча з іншої бази теж можна обстрілювати нижній правий кут мапи.
Арт-САУ
У верхньому правому і нижньому лівому куті є кущі, які є кращими позиціями мапи. Вся мапаа, крім міста, добре прострілюється, тому це - рай для вас.

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»