Офiцiйний сайт WOT

Ласвіль


 

Опис

Ізольована полонина (часто звана «Ущелиною») на одному фланзі і міські квартали на іншому дозволяють підібратися до супротивника на дистанцію фінального кидка. Відкрите озеро в центрі поля дозволяє надавати вогневу підтримку своїм підрозділам на досить велику дистанцію.
Респ збігаються з прапорами. Ліворуч прапора II знаходиться піднесення «тумбочка», а також «поличка», звідки добре прострілюється ущелина. В протилежному куту мапи знаходиться «гай», теж з хорошим сектором обстрілу.
В «Ущелині» зазвичай йде битва важких танків, а середні і легкі прямують через місто.
У центрі, вздовж гір на березі озера, є стежка, що веде безпосередньо від однієї бази до іншої. На жаргоні її називають «кишкою». Часто туди відправляється кілька легких танків, щоб заблокувати прохід або «закрити кишку». Причому, завжди, в обох командах, знаходиться людина, яка пише: «Закрийте кишку!». Також через «кишку» можливий раш середніх і важких танків. Як обумовлено вище, шлях цей небезпечний, тому що «кишка» добре обстрілюється артилерією.


Міні-карта

 


Назви, що використовуються

 


Тактика

Легкі танки (ЛТ) Найшвидший шлях потрапити на базу ворога - кишка, однак безпечнішим є шлях по краю міста уздовж озера. По ньому рідко хто їздить, крім ЛТ. Також деякі вважають за краще шлях по самому місту - там легше сховатися. Через гору рідко їдуть, занадто легкою мішенню стає ЛТ у вузькому проході з підйомом. Хоча можна пожертвувати одним ЛТ, щоб засвітити позиції ворога за гіркою і організувати прорив - в іншому випадку протистояння на гірці часто розтягується на весь бій.
Середні танки (СТ) Тактичний простір для гри СТ на цій карті вкрай широкий. На вибір будь-який напрямок. Правда, не має сенсу вплутуватися в затяжний бій на гірці - розклад по запасу здоров'я навряд чи припаде на вашу користь. Має сенс використовувати СТ там тільки в тій же якості, що і ЛТ вище - для організації прориву.
Важкі танки (ТТ) Типова стратегія боїв - основна частина ТТ йде в місто, 1-2 залишаються в підтримку гірки. Рідко хто йде через кишку, і якщо йде - то не топи. Знову ж таки, в гірку топам йти не має сенсу, бій там часто має затяжний характер, ваші союзники встигнуть без топа злити інші напрямки, а під зав'язку і ваше масою зімнуть.
Протитанкові самохідні артилерійські установки (ПТ-САУ) Найбільш просто на цій карті підтримувати атаку через гірку. По обидва боки гірки є зручні для ПТ позиції, з яких легко прострілювати підйом. На нижньому респ прямо навпроти гірки присутній п'ятачок-височина зі зручними кущиками і камінням. Однак, будь-який ЛТ, що піднявся на гору, засвітить вас там. Також часто на початку бою ПТ ведуть вогонь по танках на іншій стороні озера, стоячи в кущах на березі. Звідти ж обстрілюється частина кишки - у всякому разі, розташувавши на березі пару ПТ, нескладно стримувати противника в кишці.
Самохідні артилерійські установки (САУ) У далекобійних САУ є 2 типових місця базування - ближче до бази або ближче до проходу через гори. У другому випадку САУ підтримують атаку через перевал - тільки в разі такої установки арту можна діставати танки в цьому районі. Ця ж установка виключає обстріл кишки, але дозволяє обстрілювати місто. САУ нижніх рівнів доводиться важче, якщо треба підтримувати бої в місті або на іншій стороні озера, вставати доводиться щільно до берега, піддаючи себе небезпеці засвітки.

 

 

 


ВгоруВгору

:: ВСI МАПИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»