Офiцiйний сайт WOT

МАПИ


Перша африканська карта, що являє собою військовий аеродром на півночі континенту. Карта рясніє зручними місцями для засідок і численними шляхами для проривів і маневрів. У верхній частині карти розташований великий аеродром. В центрі знаходиться скеляста височина, що дозволяє контролювати навколишні простори і вихід до баз.

 

 

 детальнiше >>

 Карта вийшла в патчі 0.7.3. Вона має гористий рельєф, і розділена їм на кілька частин:

«Берег» - вузька зона тягнеться по лівому краю карти від однієї до іншої бази, має вихід в "місто";
«Місто» - територія по центру карти має безліч будівель і місць, де можна сховатися від артилерії противника;
«Гора» - зона, що тягнеться по правому краю карти, розташована серед гористого ландшафту.

 

 

 детальнiше >>

 Лабіринт міських кварталів і рівне поле передмістя розділені вузькими проходами між станційними коліями. Концентруючи сили, враховуйте сильні і слабкі сторони бойових машин на кожному їх напрямі: артилерія може зірвати ривок по відкритому полю, але майже безпорадна проти противника, що ховається за стінами будинків.

"Енськ" або "Місто N" - вигадане місто, що використовується в художній літературі.

 

 

 детальнiше >>

 Складний, порізаний ландшафт мимоволі заворожує своєю красою. Озеро, численні бамбукові чагарники і скелі яскраво підкреслюють унікальність цієї карти. Ви можете вибрати будь-яке з можливих напрямів для наступу, і кожне з них буде мати свої переваги. Карта вийшла в патчі 0.7.3.

 

 

 детальнiше >>

Руінберг поєднує в собі риси простоти відкритої місцевості і лабіринту міста. Вузькі вулички та двори створені спеціально для легких і маневрених танків. Важким там і робити нема чого - в таких умовах вбити ЛТ дуже складно. Залишається сподіватися лише на помилку ворожого гравця, очікуючи, що той вріжеться в будівлю або хоча б сповільнить хід. Інша ситуація на приміській території. Вже якщо і їхати на легкому танку, то тільки «світити» - ця місцевість належить «королям війни» - важким танкам. У підсумку вийшла суміш «Хіммельсдорфа» і «Вільшанки», тільки багато динамічніше.

 

 

 

 

 детальнiше >>

Пагорби, розташовані по краях цієї карти, забудовані численними будинками. Звивисті вулички дозволять наносити несподівані удари. Пустир, що лежить між горбами, - найкоротший шлях до ворожої бази.

 

 

 

 детальнiше >>

Гірська місцевість з численними таємними стежками. Найкоротший шлях до ворожої бази - по правій "сніжної стежці", яка дуже добре прострілюється з усіх сторін. В центрі карти знаходиться міст, з якого відкрито контроль над лівим і правим флангами. Зліва - довга стежка з численними обходами. Артилерія розташовується на височинах біля баз, звідки можливий не тільки обстріл всієї карти, але і успішний захист бази.

 

 

 детальнiше >>

Мапа скоріше ближча до лабіринтів, ніж до відкритих, однак великі відкриті площі віднесли карту до змішаних. У вас є безліч шляхів дістатися до бази противника. Ви вільні вибирати: їхати, милуючись на величність стародавнього монастиря, або гори чи каньйон. В центрі мапи зазвичай йдуть бої середніх і легких танків. По краях часто можна застати битви важких танків спільно з ПТ-САУ. Граючи на ПТ, можна також залишитися біля бази і захищати кишку від противника.

 

 

 детальнiше >>

Вдале поєднання відкритих просторів і міських кварталів є особливістю даної мапи. Звивисті вулички дозволяють проникнути в тил противника, а численні ДОТи можуть бути використані в якості укриттів.

 

 

 

 детальнiше >>

 Ізольована полонина (часто звана «Ущелиною») на одному фланзі і міські квартали на іншому дозволяють підібратися до супротивника на дистанцію фінального кидка. Відкрите озеро в центрі поля дозволяє надавати вогневу підтримку своїм підрозділам на досить велику дистанцію.

 

 

 детальнiше >>

 Лайв Окс (Live oaks, дослівно живі дуби) - мапа, введена у гру в патчі 0.7.2

Локація оформлена в стилі провінційної Америки 30-х років із внесенням природного колориту - з великою кількістю пальм, бавовняних плантацій і заболочених низин.

 детальнiше >>

Засніжена місцевість, яка перетинається височинами. Є два основних напрямки атаки. Достатньо простору як для раша, так і для засідок на ПТ. Передрелізна назва - "Лінія Маннергейма".детальнiше >>
ПiдроздiлиДругий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»