Офiцiйний сайт WOT

Танки і тактика

 

 

ЛЕГКІ ТАНКИ

 

Легкі танки - це очі і вуха команди. Використовуйте чудову маневреність машини, щоб знайти противника і повідомити його місце розташування своїм товаришам. А висока швидкість танка дозволить швидко повернутися в укриття, перш ніж ворог встигне зрозуміти, що його виявили.
Поради:
- Завжди рухайтеся! Хоч ви і непроста мішень для ворога, але броня вашого танка слабка.
- Будьте терплячі. Швидкість не гарантує невразливості. Іноді краще почекати, поки ваші більш броньовані колеги по команді прокладуть шлях, перш ніж кинутися вперед.

 

 

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДНІ ТАНКИ

 

Середні танки варіюються як по броні і швидкості, так і за потужністю знаряддя. Розкрийте можливості свого танка і побачите, як ваша роль в команді змінюється з кожним боєм від розвідника, танка вогневої підтримки до атакуючої машини.
Поради:
- Одному добре, а удвох краще. Об'єднуйтеся з іншими середніми танками проти важких танків.
- Визначте своє місце в команді. У середніх танків в кожному бою особлива роль: спілкуйтеся з соратниками, щоб визначити стратегію до початку бою.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВАЖКІ ТАНКИ

  

Завдяки товстої броні і потужним знаряддям ви є серйозним опонентом для будь-якого ворога.

Поради:
- Незважаючи на міць, у вашого танка все ж є слабкості. Намагайтеся не відкривати свої слабкі сторони - борти й корму, противнику.
- Не бійтеся залишатися позаду. Бути самим міцним танком на карті - не означає бути самим швидким. Найчастіше позиція в тилу дозволяє присікти спроби ворога захопити базу і захистити дружню артилерію.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПТ-САУ

  

Протитанкові самохідні установки створені для знищення ворогів з великих дистанцій, залишаючись при цьому непоміченими.
Знайдіть підходяще укриття, перейдіть в снайперський режим і висліджуйте цілі на карті.

Поради:
- Стріляйте і міняйте позицію. Знайдіть хороше укриття, яке сховає вас до моменту атаки. Після пострілу міняйте місце дислокації.
- Завжди тримайте ціль на прицілі! Міцна лобова броня вашої самохідки захистить вас від прямої атаки.

 

 

 

 

 

 

 

 

АРТ-САУ

 

- Для нанесення найбільшої шкоди, кооперуйтеся з дружніми розвідниками, щоб виявити невидимих супротивників.
- Позиція, позиція, і ще раз позиція. Ідеальна позиція вашої АРТ-САУ - укриття з безперешкодним обзором без ризику бути поміченим. Броня вашого танка слабка, тому краще шукати укриття біля бази своєї команди.
- Подумайте, перш ніж вистрілити. Ваше знаряддя нищівно, проте перезарядка може займати багато часу: продумуйте кожну свою мету.

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»