Офiцiйний сайт WOT

Опис

 

 

World of Tanks - це масова багатокористувальницька онлайн-гра, повністю присвячена броньованим машинам середини XX століття. Гравці отримають можливість плечем до плеча боротися з шанувальниками сталевих гігантів з усіх куточків планети, відстоюючи свої претензії на світове танкове панування.

Просунута система прокачування і розвитку дозволить вам випробувати будь-яку з машин, представлених у грі. Чи подобається вам виснажувати супротивника на вертких легких танках, здійснювати несамовиті прориви на універсальних середніх, спопеляти ворогів велетенськими тяжами, або ж ви бажаєте стати першокласним снайпером, керуючи далекобійною артилерією - машина будь-якого класу може стати воістину смертоносним знаряддям у руках справжнього профі.
Але навіть найсильніші гравці не зможуть домогтися успіху самотужки. У World of Tanks все вирішує колектив, а перемога досягається за рахунок злагодженої роботи команди, де кожному гравцеві відводиться своя роль.

 

Убивча атмосфера танкових баталій

 Будучи ММО-екшеном, гра не обмежує себе рамками тільки цього жанру. World of Tanks не визнає кліше та штампів, надаючи гравцям жанрове різноманіття.

Шутер. Рухома камера може перетворити гру з екшену від третьої особи у повноцінний шутер, дозволяючи знищувати ворогів як у звичайному, так і у снайперський режимі.
РПГ. Ваша машина - не просто броньоване знаряддя на гусеницях. Це жива істота, яка постійно розвивається, яку треба ростити і зміцнювати. Зароблені у боях досвід і кредити дозволять вам досліджувати і купувати більш досконалі елементи для вашого «бойового коня», покращуючи тим самим його первинні характеристики.
Екшен. Командні операції по виявленню і ліквідації ворожих танків, так само як і раптові зіткнення з противником, зажадають від вас блискавичної реакції і швидких, ефективних дій.
Стратегія. У World of Tanks діє просте правило: не геройствувати бездумно. Грамотний розподіл ролей і ефективне планування спільних дій - ключ до загального успіху.

 

 

Відразу в бій

 Будь-хто бажаючий зможе абсолютно безкоштовно завантажити клієнт World of Tanks і вступити у бій відразу ж після установки гри. Ніякого виснажливого очікування: розвиток екіпажу, отримання доступу до нових танкам і відкриття досконаліших модифікацій відбувається у рамках динамічних PvP-битв, брати участь в яких можна у будь-який час.

 

 

 

 

 

 Різноманітність бойових карт

Величезні поля Східної Європи, вузькі вулички німецьких міст чи відтворена легендарна Прохорівка - все це лише мала частина того, що чекає гравців. Велика кількість карт з відкритою місцевістю і щільними міськими забудовами дозволять не тільки насолодитися різноманіттям пейзажів, а й застосовувати тактичні прийоми, виходячи з конкретних бойових умов.

 

 

 

 

 

Танковий перерозподіл світу

Поділена на провінції глобальна карта принесе величезне задоволення любителям кланових воєн. Захоплення ворожих територій, альянси з іншими кланами для знищення загального суперника, вигідна торгівля і гнучка дипломатія - в World of Tanks править не тільки величина калібру, а й далекоглядна політика.

 

 

 

 

 

Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»