Офiцiйний сайт WOT

ВIДЕОвсього 106 вiдеоШановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»


дивитися вiдео >>


Світло в кінці рандома №3: Тип 62


дивитися вiдео >>


Бойові завдання: х2 на «десятках» і 1 500 000 кредитів

Акції в листопаді! Встигни прокачатися!


дивитися вiдео >>


Командири!

Ми вже познайомилися з компонуванням танка і принципом роботи ходової. Цього разу мова піде про двигун - механічне серце кожної бойової машини. Чому на танках майже не використовували тракторні двигуни? Чи правда, що дизельний двигун безпечніший бензинового? Який танковий двигун самий «просунутий» в наш час?


дивитися вiдео >>

ІС-6. Приєднуйся! автор: worldoftanks.ru

Хороша динаміка, чудове бронювання, відмінний разовий урон і скорострільність - все це радянський важкий преміум танк ІС-6. Представляємо новий відеоролик про цю машину.


дивитися вiдео >>


Танкові командири!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.3_test3, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.


дивитися вiдео >>


Танкові командири!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.3, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

На тестовому сервері тимчасово недоступний режим «Укріпрайони». Ведуться роботи з усунення неполадок.

 


дивитися вiдео >>


Ви все життя мріяли зливатися, як останній Олень?
Любіть скидатися з обриву у воду на Ель-Халлуфе?
Просто обожнюєте захоплювати базу, коли вся інша команда страждає під ворожим вогнем?
Відчуваєте тонке насолоду від захисту каменів біля прапора?
Тоді це жартівливе "Навчальний Посібник" - для вас!


дивитися вiдео >>

Танкомульти 9 травня автор: worldoftanks.ru

Шановні гравці, представляємо вам нові мультфільми від вже добре знайомих авторів, а також добірку кращих фан-відео.

Парад Танкомульта. рандомний Замальовки


дивитися вiдео >>


11 листопада в 22:30 (МСК) розпочнеться пряма трансляція боїв клану Wargaming.net в рамках Другої кампанії на Глобальній карті. Гравці клану Wargaming.net вийдуть у бій зі своїх ігрових акаунтів. iнк на стрiм: http://www.youtube.com/watch?v=MMM-mpamsVg ( буде цiкаво!)


дивитися вiдео >>

Оновлення 8.5 автор: worldoftanks.ru

До вашої уваги представлений тизерній ролик до оновлення 8.5


дивитися вiдео >>


Витративши п'ять хвилин на перегляд цього відео, можливо ви заощадите місяці і навіть роки витрачені на прокачування техніки!

дивитися вiдео >>


Шановні гравці, слідом за першим випуском програми ми раді представити вам завершальну частину міні-випуску, присвяченого танку M26 Pershing.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Шановні гравці! Наші колеги з американського офісу поспішають поділитися з вами ексклюзивним відео прямо з бази військових технологій в Портоле, штат Каліфорнія. Саме там був детально розглянутий і вивчений справжній бойовий танк M26 Pershing. Що він з себе представляє - цього і присвячено наше відео.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, команда Варгейминг TV поспішає порадувати вас п'ятим випуском розважальної програми «ВБР». Нові дива ігровий фізики, несподівані вчинки гравців і ненормальне поведінка бойової техніки; все це - у новому епізоді «ВБР».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Wargaming TV представляє п'ятий випуск передачі «Танкова академія», в якому автор розповість про особливості застосування одного з найважливіших тактичних прийомів - розвідки. Поради цього видеоруководства знадобляться гравцям, які б'ються в ротах і на Глобальній карті.  Але не менш цікавим воно буде і для учасників випадкових боїв.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


У четвертому випуску програми «Кіберспорт» вас чекають останні новини киберспортивного світу World of Tanks.

дивитися вiдео >>


Шановні гравці!

Нове відео від Варгейминг TV познайомить вас з «новачками» World of Tanks - ПТ-САУ Великобританії. Як воювати на цих машинах, в чому їх особливості та переваги на полі бою, - про все це, а також багато іншого розповість наш відеоогляд.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вашій увазі спеціальні відеоогляд  оновлення версії 0.8.4, що вийшло 28 лютого.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, напередодні Дня захисника Вітчизни команда Варгейминг TV поспішає порадувати вас четвертим випуском розважальної програми «ВБР». Нові дива ігрової фізики, несподівані вчинки гравців і ненормальне поведінка бойової техніки; все це - у новому епізоді «ВБР».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У цьому випуску розважальної програми: вітання з майбутнім святом від Олега Газманова, гра в футбол на техніці World of Tanks, кращі листа від наших гравців.

Це і багато чого іншого - у восьмому випуску передачі.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>

Програма «ВБР: no comments» автор: worldoftanks.ru

В межах всесвіту «ВБР» Є безліч реплеїв, гідних уваги. Найкороткіші та найсмішніші моменти потрапляють в передачу «ВБР». А епізоди, які не потребують озвучення, ви зможете побачити в «ВБР: No comments».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У цій серії ви дізнаєтеся про танк майбутнього під назвою «Чорний орел», який є прямим спадкоємцем Т-80. Танк Т-80 був дійсно унікальною розробкою, його динамічні характеристики натякали на спорідненість з авіацією, він міг стріляти керованими ракетами, розганявся до 50 км за чверть хвилини.


дивитися вiдео >>


Серія "Синдром" червоних гусениць" розповідає про танк Т-55, який був популярний у всьому світі. Часто в бою зустрічалися танки-близнюки, тільки різних країн-виробників. З часом Т-55 переріс у Т-62, який на відміну від прабатька був озброєний 115 мм гладкоствольним знаряддям. Т-62 в свою чергу трансформувався в Т-64, став на третину метра довше і помітно ширше. У випуску також йдеться про створення нової моделі танка - Т-72.


дивитися вiдео >>


В історії розвитку російського танка важливу роль зіграли гусеничні амфібії, хоча вони для розробників виявилися міцним горішком. Сьогодні ми поговоримо, про плаваючий танк Т-76, про його попередників і послідовників, а також про відому бойову машину піхоти БМП, що доставляла особовий склад до місця виконання поставленого бойового завдання.


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому випуску ми повідомимо вам про проектування нових важких танків, таких як СМК (Сергій Миронович Кіров), КВ (Клім Ворошилов) та ІС (Іосиф Сталін). Ці гусеничні броненосці використовувалися в якості танків прориву, їх невразлива броня дозволяла утримувати удари потужного супротивника, і йти вперед напролом до перемоги.


дивитися вiдео >>


Сьогодні ми поговоримо про найкращий танк Другої світової Т-34, який продемонстрував значний вплив на результат війни. З сьогоднішнього випуску ви дізнаєтеся про неймовірну маневреність легендарної бойової машини, про його творця М. І. Кошкіна та успіхи на полях битв. Російським танком Т-34 захоплювалися не тільки радянські військові експерти, він отримав досить високу оцінку і з боку колишнього супротивника.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому випуску мова піде про радянських "Голіаф", але спочатку пропонуємо вашій увазі короткий огляд їх антиподів під назвою "танкетки".

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Ми продовжуємо випуск "Історія російського танкобудування". Сьогодні поговоримо про відомий радянський танк Т-26, який був створений на основі британського легкого танка «Віккерс-шеститонний». В даному відео обговорюються недоліки та переваги цієї бойової машини, перехід від двухбашенного до однобашеного танка, його різних модифікаціях і про його долю на полях битв.

 

Приємного перегляду!

 


дивитися вiдео >>


Історія російського танка динамічна і захоплююча. У даному відеоролику ви ознайомитеся з історією російського танкобудування, дізнаєтеся про появу перших бойових машин, їх застосування в бойових діях і подальшому розвитку потужних машин.  У цьому випуску ви зможете почерпнути цікаві відомості про МС 1, який на перших своїх порах був призначений для прикриття піхоти та її бойового оснащення.

Приємного перегляду!

 

 


дивитися вiдео >>


У сьомому випуску передачі «КТТС» провідний гейм-дизайнер компанії Варгейминг Сергій Буркатовскій aka SerB розповість про причини балансування САУ в оновленні 0.8.3 і про те, що чекає САУ в майбутньому.
Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Даний ролик - короткий і красивий огляд нововведень, які принесе патч 8.3.


дивитися вiдео >>


World of Tanks готується до вторгнення кращих зразків китайського танкобудування.
Китайські танки успадкували найбільш вдалі бойові характеристики своїх «прабатьків»: маневреність американців, точність стрільби британців, скорострільність французів і ударну міць радянських машин.
Чекаємо оновлення!


дивитися вiдео >>

З Новим роком танкісти! автор: worldoftanks.ru

Шановні гравці, команда Варгейминг від усієї душі вітає вас з Новим роком і бажає вам всього найкращого у 2013 році! Міцного здоров'я, удачі у всіх починаннях і здійснення бажань!


дивитися вiдео >>


У новому випуску розважальної програми - анонс нової передачі про Глобальну карту, репортаж про те, як гравці готуються до виходу проекту World of Warships, а також нові листи гравців на пошту Варгейминг TV. Це і багато іншого - в п'ятому випуску передачі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Бійці, на полях битв World of Tanks все частіше стали з'являтися танки самої «молодої» у грі нації - Великобританії. І якщо важкі «британці» все ще є рідкісними гостями на полях битв, то середні танки, традиційно поєднують в собі хорошу динаміку і вогневу міць, стали свідками боїв майже на всіх рівнях. Чого варто від них очікувати? В чому їх особливість? Як використовувати сильні сторони середніх танків Туманного Альбіону? Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте в новому відеоролику від Варгейминг ТВ


дивитися вiдео >>


От і прийшла пора поговорити про важкі танкі Великобританії. Важкі бойові машини цікаві багатьом гравцям, оскільки дозволяють тримати удар і пробивати оборону противника, використовуючи перевагу в броні. Чим примітні саме британські танки, і як правильно на них воювати - про це ви дізнаєтесь в новому відеоролику від команди Варгейминг TV.


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому огляді ми поговоримо про самий незвичайний і при цьому найцікавіший важкий танк сьомого рівня - Black Prince. Або як називаю його назівають  "Чорний Володар". Спочатку відео на вас чекає докладний огляд його характеристики в порівнянні з однокласниками, а після два показові бої у взводі з аналогічним танком.


дивитися вiдео >>


Команда Варгейминг TV підготувала матеріал, що розповідає про тактику застосування та про основні бойові характеристики британських важких танків. Знайомимось з одним із таких


дивитися вiдео >>


Важкі бойові машини цікаві багатьом гравцям, оскільки дозволяють тримати удар і пробивати оборону противника, використовуючи перевагу в броні. Представляємо вашій увазі один з таких


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, в новому відеоролику від Варгейминг TV ми детально розглянемо технічні характеристики американської протитанкової установки  M36 Jacksonі розкажемо про тактичні прийоми її застосування в битвах.

 


дивитися вiдео >>


У новому епізоді програми «Поки всі в танку»: старт турнірів серії «Місто наше», доля «Кращих реплеїв тижня», новорічний настрій від ведучої програми Асі, підсумки минулих і анонс нових конкурсів. Це і багато іншого - в четвертому випуску передачі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


12 грудня в 21:00 (МСК) відбулася шоу-трансляція «Експериментальний взвод». Її ведучі Костянтин aka Foton64rus і Дарина aka Knopka «обкатали» нестандартні склади бойової техніки у взводі в прямому ефірі. Під час поєдинків вони описали переваги і недоліки представлених комбінацій бойових одиниць, а також озвучили й прокоментували ситуацію на полі бою.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Команда Варгейминг TV підготувала оглядовий відеоролик про артилерію четвертого і п'ятого рівнів. З відео ви дізнаєтеся про основні засади ведення бою і способи збільшення своєї бойової ефективності на САУ.
Огляд підготовлений спільно з командою Virtus.pro.

дивитися вiдео >>


Парк преміум-машин в оновленні 8.2 поповнився трьома оригінальними екземплярами: британским тяжким танком 6-го рівня TOG II, ще під час тестування встигли завоювати популярність у гравців і отримати безліч забавних прізвиськ за свій нестандартний зовнішній вигляд; британської ПТ-САУ 7-го рівня AT-15А, що відрізняється міцною лобовою бронею, і важким французьким танком 8-го рівня FCM 50 t, який , як і всі топові французькі бойові машини, володіє високою швидкістю і гарною для важкого танка маневреністю. Дане відео розповість вам про всі особливості нових преміумного машин.


дивитися вiдео >>


Оновлення 0.8.2 відзначено появою нових американських танків, характеристики яких привернуть увагу як початківців, так і досвідчених гравців. Нові танки США - це поєднання гідного бронювання і високої маневреності, потужних знарядь і барабанів заряджання (у танків з 7-го по 10-ий рівень). Але американські танки - далеко не єдине, що принесе нам новий патч!


дивитися вiдео >>


Даний відеоролик - короткий і красивий огляд нововведень, які принесе патч 8.2


дивитися вiдео >>


У новому епізоді програми «Поки всі в танку» ви побачите ексклюзивні матеріали з турніру WCG 2012, дізнаєтеся правила дорожнього руху для танків, а ведуча Ася знову зачитає найбільш неординарні листи від гравців. Це і багато іншого - у третьому випуску передачі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, в новому випуску розважально-пізнавальної програми «Поки всі в танку» команда Варгейминг TV зібрала найактуальніші новини проекту World of Tanks за минулі два тижні. Вас знову чекають цікаві рубрики, відповіді розробників і приваблива ведуча Ася. Девіз програми - «Максимум інформації за 5 хвилин».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вам оглядовий відеоролик про Національний білоруський фінал по World of Tanks в рамках World Cyber Games 2012. 20 і 21 жовтня в Мінську найдостойніші команди боролися за право відправитися на Гранд-фінал цього престижного змагання в Китай. Про те, як це було, дивіться в новому ролику від Варгейминг TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


 

Шановні гравці, в п'ятій частині уже традиційної передачі «КТТС» від команди Варгейминг TV гостем став гейм-дизайнер проекту World of Tanks Станіслав Каргін aka Veider. У цьому випуску ви дізнаєтеся про основні причини введення функціоналу продажу преміумних снарядів за кредити, а також про те, які фактори можуть вплинути на зміну характеристик бойової техніки і як буде виглядати нова «Навчалка» для початківців-танкістів.

 

Приємного перегляду!  


дивитися вiдео >>


Бійці, на полях битв World of Tanks все частіше стали з'являтися танки самої «молодої» у грі нації - Великобританії. І якщо важкі «британці» все ще є рідкісними гостями на полях битв, то середні танки, традиційно поєднують в собі хорошу динаміку і вогневу міць, стали завсідниками боїв майже на всіх рівнях. Чого варто від них очікувати? В чому їх особливість? Як використовувати сильні сторони середніх танків Туманного Альбіону? Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте в новому відеоролику від Варгейминг TV.

 

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


4 серія серіалу Moments of tanks присвячена грозному МС-1

дивитися вiдео >>

Moments of Тanks #3. Фізика 0.8.0 автор: worldoftanks.ru

3 серія сериала Moments of tanks. На честь Хеллоуїна казково-містична серія.


дивитися вiдео >>

Moments of tanks #2: Фауна. автор: worldoftanks.ru

"Moments of tanks" - мультсеріал, створений за мотивами онлайн-ігри "World of tanks".
Друга серія присвячена великій частині населення World of Tanks.


дивитися вiдео >>

Moments of tanks #1: Сплячі. автор: worldoftanks.ru

"Moments of tanks" - мультсеріал, створений за мотивами онлайн-ігри "World of tanks".
Ця серія присвячена тим, хто "спить" в бою.


дивитися вiдео >>


World of Tanks готується до вторгнення кращих зразків китайського танкобудування.
Китайські танки успадкували найбільш вдалі бойові характеристики своїх «предків»: маневреність американців, точність стрільби британців, скорострільність французів і ударну міць радянських машин.
Чекаємо оновлення 8.2!

дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам перший випуск нового шоу «Поки усі в танку». З цієї передачі ви будете дізнаватися про всі події у грі, що проходять зараз та плануються в майбутньому, про те, яке відео ми плануємо випускати, про зустрічі танкістів в різних містах і про все, що стосується життя спільноти World of Tanks.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, у новому випуску «Цікавій механіки» ми розповімо про такий важливий аспект гри, як пробиття броні танка. Це обширну тему ми розділили на дві частини: «Захищеність бронетехніки» і «Знищення бронетехніки». У першому випуску ми докладно розглянемо алгоритми бронепробития і покажемо прийоми, які допоможуть під ворожим вогнем продовжити час життя вашої бойовій машині.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


До уваги тих, хто любить World of Tanks і голосував за улюблену гру на Golden Джойстик, пропонується відео - момент нагородження переможця!


дивитися вiдео >>


Танкісти, програма "Найкращі реплеи тижня" наближається до завершення, але ми не можемо попрощатися без експериментів. Тому сьогодні у нас незвичайний випуск. Чекаємо ваших коментарів!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, оновлення 0.8.1 порадувала всіх шанувальників World of Tanks не тільки появою британських танків, але і трьома новими премиумными бойовими машинами: Pz IV Schmalturm, Panther-M10 і СУ-122-44. Команда Варгейминг TV підготувала для вас відеоролик про те, що з себе представляють ці нові бойові машини.


дивитися вiдео >>


З оновленням 0.8.1 в грі з'явилися британські танки - дуже цікаві і потужні бойові машини. Однак це далеко не єдина особливість нової версії World of Tanks. Коротко про те, що ще змінилося в грі з виходом 0.8.1, ви дізнаєтеся з нашої відеоролика:

Бажаємо успішних бойових операцій!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, команда розробників продовжує працювати над графічної складової World of Tanks. У міру того як карти переробляються під нову ігрову фізику, змінюється і їх зовнішній вигляд (рельєф місцевості, освітлення та ін.). З виходом оновлення 0.8.1 в новому світлі постануть карти «Провінція», «Ель-Халлуф», «Монастир» і «Хребет Дракона». Наочно побачити всі зміни ви можете в спеціальному ролику від команди Варгейминг TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, не за горами оновлення версії 0.8.1, яке привнесе в гру танки найстарішої танкобудівній школи світу - Великобританії. З оглядового відео ви дізнаєтеся деякі подробиці про історію та особливості бойових представників Туманного Альбіону.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>

Видеоруководство: ARL 44 автор: worldoftanks.ru

Бійці, прийшла пора детально поговорити про машину, яка здобула самі теплі відгуки серед гравців, - французький важкий танк шостого рівня ARL 44. Ви дізнаєтесь про особливості його знаряддя, специфіки поведінки в бою і про те, яке обладнання на ньому найбільш ефективно.


Ще до початку Другої світової війни французи розуміли, що їх важкі танки не відповідають вимогам часу. У 1938 році вони почали розробляти нову машину на базі шасі танка В1. Проект передбачав встановлення вежі цілковито нової конструкції і длинноствольной 75-мм гармати. Втілити в життя проекту перешкодила окупація країни гітлерівськими військами.

Проте роботи над танком тривали потай від загарбників, і після звільнення Парижа в 1944 році нова модель була запущена у виробництво. Серійне виробництво почалося в 1946 році. Враховуючи стан французької промисловості після війни, це цілком може зватися подвигом. Новий танк отримав назву ARL 44.

Танк вважався перехідним, так як для кінця сорокових років його конструкція вже була фізично і морально застарілою. Передбачалося випустити 300 танків, однак в остаточному підсумку з конвеєрів зійшло всього 60 машин. Усі танки були випущені фірмою Renault. 14 липня 1951 року 10 ARL 44 брали участь у параді на честь Дня взяття Бастилії. Це був єдиний випадок публічної демонстрації цього танка. До наших днів дійшло всього три екземпляри ARL 44. Вони виставлені в музеях Сомюра і Мурмелон-ле-Гран.


 Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, ми раді представити вам оглядовий ролик національного російського фіналу по World of Tanks в рамках World Cyber Games 2012. 13 і 14 жовтня в Москві найкращі команди боролися за право відправитися на гранд-фінал цього престижного змагання в Китай. Про те, як це було, дивіться у нашому новому ролику від Wargaming TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>

Відеопосібник: ELC AMX автор: worldoftanks.ru

Шановні гравці, в новому відеоролику від Варгейминг TV ми детально розглянемо технічні характеристики французького легкого танка ELC AMX і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах.


ELC AMX. Історія танка

У 50-ті роки ХХ століття Міністерство оборони Франції ініціював програму ELC - Engin Léger de Combat (фр. - легка бойова машина), яка передбачала створення авиатранспортабельной бойової машини підтримки десанту масою менше 7 тонн з екіпажем з двох осіб. Фірма AMX надала найбільш консервативне рішення на базі подвозчика боєприпасів CC-2 (який, у свою чергу, ґрунтувався на Hotchkiss TT6-52). Прототип назвали ELC AMX і для залякування супротивника класифікували як винищувач танків. В серійне виробництво танк не пішов, так і залишився експериментальним зразком озброєння.


Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>

World of Tanks. Гайд по T50-2 автор: worldoftanks.ru

Танкисти, Wagraming TV продовжує співпрацю з досвідченими гравцями і сильними кланами, нам завжди цікаво працювати з тими, хто добре знає нашу гру і кому є що розповісти. Цей гайд створений при активній участі клану CHESS, колишніх бійців глобальної мапи і постійних учасників кіберспортивних турнірів.
Ми поговоримо про радянський ЛТ Т-50-2, детально розглянемо його ТТХ і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах.


дивитися вiдео >>

Wargaming. ІгроСвіт 2012 автор: worldoftanks.ru

З 4 по 7 жовтня в Москві проходила найбільша російська виставка інтерактивних розваг «ІгроСвіт 2012». Відвідувачі стенду компанії Варгейминг змогли не тільки ближче познайомитися з проектом World of Warplanes, але і дізнатися останні новини про світ World of Tanks. Найяскравіші моменти виставки дивіться у спеціальному видеорепортаже від Варгейминг TV.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Приклади майстерної стрільби бронебійними снарядами. One shot - one kill!

дивитися вiдео >>


Чи можливо потрапити в танк, який сховався за горою і на який не можна навестися напряму? Можливо! Хочете дізнатися, як - дивіться!


дивитися вiдео >>


Наступний урок присвячено тому, як правильно стріляти, щоб потрапити в танк, що швидко рухається .

дивитися вiдео >>


Наступний урок - стрільба поблизу. Як точно прицілитися при малому куті гармати?


дивитися вiдео >>


Після виходу оновлення 0.8.0 у гравців з'явилося багато питань, на які вирішив відповісти Михайло Живець aka Storm в спеціальному випуску передачі «КТТС».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг TV представляє вам новий цикл передач «Цікава механіка», в якому ми будемо розповідати про неочевидних аспектах внутрішньоігрової логіки і прийоми їх застосування в бою.

У першому випуску ми докладно розглянемо алгоритми засвічення і методи ефективної маскування, а також покажемо на прикладі, як використовувати ці знання на полях битв World of Tanks. І початківцям, і досвідченим танкістам буде корисно дізнатися про те, як правильно використовувати ці параметри, щоб значно поліпшити своє ігрове майстерність.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У цьому відео ми показуємо основні переробки оновлення 8.0 - нова гілка ПТ-САУ, розширене меню статистики, камуфляж 2.0 і багато іншого.

дивитися вiдео >>

World of Tanks. Нова графика! автор: worldoftanks.ru

З оновленням 0.8.0 World of Tanks сильно зміниться зовні. Розробники переробляють карти, вони змінюють освітлення, - роблять гру, куди більш сучасною. І хоча це лише перший етап, але навіть він - вельми значний.

дивитися вiдео >>


Шановні танкісти!

З цього ролика ви дізнаєтеся, як зміниться World of Tanks у зв'язку з введенням фізики в патчі 0.8.0, що стане простіше для різних класів техніки, а що, навпаки, ускладниться.


дивитися вiдео >>


Другий урок з циклу - тонкощі стрільби на середні дистанції (довгий овал). Як виробляти прицілювання, щоб при пострілі не було недолетів, розповідає torwaldolafsen.


дивитися вiдео >>


Перший урок з циклу - тонкощі стрільби на далекі дистанції. Як не збити приціл, коли потрібна максимальна точність? Дивіться і вчіться!


дивитися вiдео >>

Видеоруководство: Т-50-2 автор: worldoftanks.ru

Танкісти, Wagraming TV продовжує співпрацювати з досвідченими гравцями і сильними кланами, які добре знають гру і можуть розповісти багато цікавого. Це видеоруководство створено при активному сприянні клану CHESS, колишніх бійців Глобальної мапи і постійних учасників кіберспортивних турнірів.

У цьому відео ми поговоримо про радянському ПТ Т-50-2, детально розглянемо його ТТХ і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах. Це просторий і докладне керівництво, яке буде доповнено після виходу оновлення 0.8.0, так як з введенням фізики з'являться і нові особливості гри на цьому «светляке».

Ну а всім, хто хоче співпрацювати з нами і робити нові відео, ми готові допомогти. Надсилайте свої ідеї і концепти роликів на адресу ugc@wargaming.net.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Другий випуск гайда присвяченого пробиття різних танків, на цей раз були розглянуті преміум-танки 8 рівня, які ненавидить абсолютна більшість гравців World of Tanks.


дивитися вiдео >>


Пілотний випуск гайда від Костянтина Солдатова (ака Foton64Rus), в якому він наочно продемонстрував вразливі місця деяких топових танків.

дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг і Кирило Орешкін раді представити 19 випуск популярної передачі «Кращі реплеи тижня». У цьому випуску ви побачите неймовірні пригоди САУ, дізнаєтеся, чи можливо перемогти в обстановці «троє проти 11» і завдяки якому диву американському важкому танку Т29 вдалося знищити двох супротивників одним пострілом.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам 18 випуск популярної передачі «Кращі реплєї тижня». Зверніть увагу, що в кінці випуску автори задають глядачам запитання, якими вони бачать «спадкоємиць ЛРН». Команда Варгейминг TV чекає ваших відповідей на форумі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, ми підготували продовження популярної передачі «КТТС», але на цей раз головним героєм випуску стане не Сергій Буркатовський. Ми раді представити вам інтерв'ю з генеральним директором Варгейминг Віктором Кислим. У першому епізоді він розповість багато цікавого про компанію, а також поміркує про те, чому гра World of Tanks виявилася настільки популярною.


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вам новий відеоролик, присвячений оновленню 0.8.0. У цьому відео вам будуть продемонстровані такі зміни World of Tanks:

  • перероблене і більш функціональне дерево дослідження;
  • можливість перегляду розширеної статистики бою;
  • перероблена система камуфляжів;
  • можливість виключення з випадкових боїв режимів «Зустрічний бій» і «Штурм»;
  • короткий огляд другої лінійки радянських ПТ-САУ.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Багато гравців з нетерпінням чекали моменту, коли ПТ-САУ стануть такими ж корисними і потрібними на полях битв одиницями бойової техніки, як важкі і середні танки десятого рівня. Цей день настав, коли вийшло оновлення 0.7.5: ПТ-САУ стали куди більш жадані, ніж раніше.
У зв'язку з цим команда Варгейминг TV спільно з гравцем Nero з клану CHESS підготували для вас відеоролик про те, що ж із себе представляють нові ПТ-САУ, як на них грати і куди їх пробивати, якщо вони раптом встали у вас на шляху.


дивитися вiдео >>


Танкісти, представляємо вам третій випуск передачі «Танкова академія». У цьому відео автор серії розповість про те, як правильно переміщати танки по полю бою, і як на тренуваннях навчити своїх бійців виконувати пересування правильно.


дивитися вiдео >>


Wargaming TV представляє четвертий випуск передачі «Танкова академія», в якій автор розповість, як застосовувати один з найважливіших тактичних прийомів - оточення. Крім того, ви дізнаєтеся, як виходити з оточення з мінімальними втратами. Поради даного відеокерівництва будуть дуже корисні гравцям, які борються в ротах і на Глобальної карті. Однак не менш цікавим воно буде і для учасників випадкових боїв.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкисты, Wargaming.net и Кирилл Орешкин рады представить второй выпуск авторской передачи «Танковая академия». В первом выпуске Kleineslon рассказал игрокам о важности фокусировки огня, а во втором видеоуроке он продемонстрирует, как надо правильно прикрывать от огня боевых товарищей, и наглядно покажет, почему это важно делать.


дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг.net і Кирило Орєшкін раді представити вам новий цикл передач «Танкова академія». Вперше на WGTV ролики будуть присвячені саме ротним битвам. Причому це не просто розбір, як треба грати в ротах. У цьому циклі передач автор буде розповідати, як проводити тренування і як зробити зі своїх бійців - кращих гравців «Світу танків».

Автор циклу - відомий ротний гравець, завсідник співтовариства World of Tanks в «Живому журналі» Kleineslon. Він знаменитий тим, що постійно особисто вигадує цікаві тактики, проводить тести і навчає абсолютно випадкових гравців злагодженим, командним діям. Сподіваємося, ви зможете почерпнути з його відео багато цікавої та корисної інформації.

Текст читає: диктор Варгейминг TV Антон Жданов


дивитися вiдео >>


Досить докладний, як я вважаю, гайд вийде по Хіммельсдорфу. Таких базових знань, як я вважаю, цілком повинно вистачити на перших порах. А далі вже треба набирати досвід на іграх ГК / Роти / Тренування.


дивитися вiдео >>


Відео ролики націлені в першу чергу на командирів новачків!
У нашому огляді мапа Перевал, і як завжди найбільш популярні тактики гри на ній.


дивитися вiдео >>


Це відео трохи подібне World of tanks жартома ... 2 випуск скоро ...
Все зроблено за допомогою простих програм Windows Movie Maker і Fraps і це не студія.


дивитися вiдео >>


Перший зустрічний бій SQS на карті Малинівка. Від клану SQS


дивитися вiдео >>


SQS обороняет базу, следуя правилу "лучшая защита - это нападение". Пользуясь тем, что противник в режиме боя Штурм, разделён на две части, мы уничтожаем одну из них, и потом зачищаем остатки сил противника.


дивитися вiдео >>


Розбір тактичної схеми на прикладі бою рандомно роти проти LA-GG. Від клану SQS


дивитися вiдео >>


Танкісти, представляємо вам перший оглядовий ролик з оновлення версії 0.8.0, основною особливістю якого стануть зміни в ігровій фізиці. Ці нововведення стануть одними з найбільш значущих з часу релізу проекту.


дивитися вiдео >>


Багато хто просить заборонити кидати арту на нову карту Вайдпарк - наше відео спростовує всі стогони і скарги артоводов з приводу цієї карти!


дивитися вiдео >>


Бійці, Wargaming.net і Кирило Орєшкін раді представити 15 випуск популярної передачі «Кращі реплєї тижня». Як і було обіцяно в минулій передачі, в новому випуску ми розповімо про те, що станеться з передачею в майбутньому.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, оновлення 0.8.0 - одна з найважливіших подій за увесь час існування World of Tanks. З нею на ігрові сервера прийде нова фізика, буде змінено освітлення і зовні перероблені перші 10 карт. Подробиці про те, як буде виглядати World of Tanks після наступного оновлення, - в нашому новому відео.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам сімнадцятий випуск передачі «Кращі реплєї тижня». У новому випуску ви знову побачите багато смішних і цікавих ситуацій, в які потрапляють гравці World of Tanks.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, сьогодні в наш приціл потрапили найбільш «маленькі» САУ World of Tanks - бойові машини 2 і 3 рівнів. Хто з супротивників для них найбільш страшний? Кого вбивати в першу чергу? Яка гілка артилерії пропонує на молодших рівнях найбільш гідні екземпляри? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цьому видеоруководстве.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Вийшов третій випуск передачі «Кіберспорт». У ньому вас чекають найактуальніші турнірні новини, майстер-клас Лівші по ключовим точкам карти «Монастир», а також інформація про Wargaming.net League і переходи гравців у провідних кіберспортивних командах World of Tanks.


дивитися вiдео >>Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»