Офiцiйний сайт WOT

Танкова академія WGTV. Випуск № 1 WorldOfTanks


Танкісти, Варгейминг.net і Кирило Орєшкін раді представити вам новий цикл передач «Танкова академія». Вперше на WGTV ролики будуть присвячені саме ротним битвам. Причому це не просто розбір, як треба грати в ротах. У цьому циклі передач автор буде розповідати, як проводити тренування і як зробити зі своїх бійців - кращих гравців «Світу танків».

Автор циклу - відомий ротний гравець, завсідник співтовариства World of Tanks в «Живому журналі» Kleineslon. Він знаменитий тим, що постійно особисто вигадує цікаві тактики, проводить тести і навчає абсолютно випадкових гравців злагодженим, командним діям. Сподіваємося, ви зможете почерпнути з його відео багато цікавої та корисної інформації.

Текст читає: диктор Варгейминг TV Антон Жданов


автор: WorldOfTanks
Вгорувгору

:: ВСI ВIДЕО ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»