Офiцiйний сайт WOT

Видеоруководство: Т-50-2 worldoftanks.ru


Танкісти, Wagraming TV продовжує співпрацювати з досвідченими гравцями і сильними кланами, які добре знають гру і можуть розповісти багато цікавого. Це видеоруководство створено при активному сприянні клану CHESS, колишніх бійців Глобальної мапи і постійних учасників кіберспортивних турнірів.

У цьому відео ми поговоримо про радянському ПТ Т-50-2, детально розглянемо його ТТХ і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах. Це просторий і докладне керівництво, яке буде доповнено після виходу оновлення 0.8.0, так як з введенням фізики з'являться і нові особливості гри на цьому «светляке».

Ну а всім, хто хоче співпрацювати з нами і робити нові відео, ми готові допомогти. Надсилайте свої ідеї і концепти роликів на адресу ugc@wargaming.net.

Приємного перегляду!

автор: worldoftanks.ru
Вгорувгору

:: ВСI ВIДЕО ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»