Офiцiйний сайт WOT

Відеопосібник: ELC AMX worldoftanks.ru


Шановні гравці, в новому відеоролику від Варгейминг TV ми детально розглянемо технічні характеристики французького легкого танка ELC AMX і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах.


ELC AMX. Історія танка

У 50-ті роки ХХ століття Міністерство оборони Франції ініціював програму ELC - Engin Léger de Combat (фр. - легка бойова машина), яка передбачала створення авиатранспортабельной бойової машини підтримки десанту масою менше 7 тонн з екіпажем з двох осіб. Фірма AMX надала найбільш консервативне рішення на базі подвозчика боєприпасів CC-2 (який, у свою чергу, ґрунтувався на Hotchkiss TT6-52). Прототип назвали ELC AMX і для залякування супротивника класифікували як винищувач танків. В серійне виробництво танк не пішов, так і залишився експериментальним зразком озброєння.


Приємного перегляду!


автор: worldoftanks.ru
Вгорувгору

:: ВСI ВIДЕО ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»