Офiцiйний сайт WOT

Видеоруководство: ARL 44 worldoftanks.ru


Бійці, прийшла пора детально поговорити про машину, яка здобула самі теплі відгуки серед гравців, - французький важкий танк шостого рівня ARL 44. Ви дізнаєтесь про особливості його знаряддя, специфіки поведінки в бою і про те, яке обладнання на ньому найбільш ефективно.


Ще до початку Другої світової війни французи розуміли, що їх важкі танки не відповідають вимогам часу. У 1938 році вони почали розробляти нову машину на базі шасі танка В1. Проект передбачав встановлення вежі цілковито нової конструкції і длинноствольной 75-мм гармати. Втілити в життя проекту перешкодила окупація країни гітлерівськими військами.

Проте роботи над танком тривали потай від загарбників, і після звільнення Парижа в 1944 році нова модель була запущена у виробництво. Серійне виробництво почалося в 1946 році. Враховуючи стан французької промисловості після війни, це цілком може зватися подвигом. Новий танк отримав назву ARL 44.

Танк вважався перехідним, так як для кінця сорокових років його конструкція вже була фізично і морально застарілою. Передбачалося випустити 300 танків, однак в остаточному підсумку з конвеєрів зійшло всього 60 машин. Усі танки були випущені фірмою Renault. 14 липня 1951 року 10 ARL 44 брали участь у параді на честь Дня взяття Бастилії. Це був єдиний випадок публічної демонстрації цього танка. До наших днів дійшло всього три екземпляри ARL 44. Вони виставлені в музеях Сомюра і Мурмелон-ле-Гран.


 Приємного перегляду!


автор: worldoftanks.ru
Вгорувгору

:: ВСI ВIДЕО ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»