Офiцiйний сайт WOT

РеплеїТанкісти, програма "Найкращі реплеи тижня" наближається до завершення, але ми не можемо попрощатися без експериментів. Тому сьогодні у нас незвичайний випуск. Чекаємо ваших коментарів!


дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг і Кирило Орешкін раді представити 19 випуск популярної передачі «Кращі реплеи тижня». У цьому випуску ви побачите неймовірні пригоди САУ, дізнаєтеся, чи можливо перемогти в обстановці «троє проти 11» і завдяки якому диву американському важкому танку Т29 вдалося знищити двох супротивників одним пострілом.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам 18 випуск популярної передачі «Кращі реплєї тижня». Зверніть увагу, що в кінці випуску автори задають глядачам запитання, якими вони бачать «спадкоємиць ЛРН». Команда Варгейминг TV чекає ваших відповідей на форумі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Перший зустрічний бій SQS на карті Малинівка. Від клану SQS


дивитися вiдео >>


SQS обороняет базу, следуя правилу "лучшая защита - это нападение". Пользуясь тем, что противник в режиме боя Штурм, разделён на две части, мы уничтожаем одну из них, и потом зачищаем остатки сил противника.


дивитися вiдео >>


Багато хто просить заборонити кидати арту на нову карту Вайдпарк - наше відео спростовує всі стогони і скарги артоводов з приводу цієї карти!


дивитися вiдео >>


Бійці, Wargaming.net і Кирило Орєшкін раді представити 15 випуск популярної передачі «Кращі реплєї тижня». Як і було обіцяно в минулій передачі, в новому випуску ми розповімо про те, що станеться з передачею в майбутньому.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам сімнадцятий випуск передачі «Кращі реплєї тижня». У новому випуску ви знову побачите багато смішних і цікавих ситуацій, в які потрапляють гравці World of Tanks.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»