Офiцiйний сайт WOT

Гайди


ІС-6. Приєднуйся! автор: worldoftanks.ru

Хороша динаміка, чудове бронювання, відмінний разовий урон і скорострільність - все це радянський важкий преміум танк ІС-6. Представляємо новий відеоролик про цю машину.


дивитися вiдео >>


Витративши п'ять хвилин на перегляд цього відео, можливо ви заощадите місяці і навіть роки витрачені на прокачування техніки!

дивитися вiдео >>


Шановні гравці! Наші колеги з американського офісу поспішають поділитися з вами ексклюзивним відео прямо з бази військових технологій в Портоле, штат Каліфорнія. Саме там був детально розглянутий і вивчений справжній бойовий танк M26 Pershing. Що він з себе представляє - цього і присвячено наше відео.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Wargaming TV представляє п'ятий випуск передачі «Танкова академія», в якому автор розповість про особливості застосування одного з найважливіших тактичних прийомів - розвідки. Поради цього видеоруководства знадобляться гравцям, які б'ються в ротах і на Глобальній карті.  Але не менш цікавим воно буде і для учасників випадкових боїв.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Шановні гравці!

Нове відео від Варгейминг TV познайомить вас з «новачками» World of Tanks - ПТ-САУ Великобританії. Як воювати на цих машинах, в чому їх особливості та переваги на полі бою, - про все це, а також багато іншого розповість наш відеоогляд.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Бійці, на полях битв World of Tanks все частіше стали з'являтися танки самої «молодої» у грі нації - Великобританії. І якщо важкі «британці» все ще є рідкісними гостями на полях битв, то середні танки, традиційно поєднують в собі хорошу динаміку і вогневу міць, стали свідками боїв майже на всіх рівнях. Чого варто від них очікувати? В чому їх особливість? Як використовувати сильні сторони середніх танків Туманного Альбіону? Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте в новому відеоролику від Варгейминг ТВ


дивитися вiдео >>


От і прийшла пора поговорити про важкі танкі Великобританії. Важкі бойові машини цікаві багатьом гравцям, оскільки дозволяють тримати удар і пробивати оборону противника, використовуючи перевагу в броні. Чим примітні саме британські танки, і як правильно на них воювати - про це ви дізнаєтесь в новому відеоролику від команди Варгейминг TV.


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому огляді ми поговоримо про самий незвичайний і при цьому найцікавіший важкий танк сьомого рівня - Black Prince. Або як називаю його назівають  "Чорний Володар". Спочатку відео на вас чекає докладний огляд його характеристики в порівнянні з однокласниками, а після два показові бої у взводі з аналогічним танком.


дивитися вiдео >>


Команда Варгейминг TV підготувала матеріал, що розповідає про тактику застосування та про основні бойові характеристики британських важких танків. Знайомимось з одним із таких


дивитися вiдео >>


Важкі бойові машини цікаві багатьом гравцям, оскільки дозволяють тримати удар і пробивати оборону противника, використовуючи перевагу в броні. Представляємо вашій увазі один з таких


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, в новому відеоролику від Варгейминг TV ми детально розглянемо технічні характеристики американської протитанкової установки  M36 Jacksonі розкажемо про тактичні прийоми її застосування в битвах.

 


дивитися вiдео >>


Команда Варгейминг TV підготувала оглядовий відеоролик про артилерію четвертого і п'ятого рівнів. З відео ви дізнаєтеся про основні засади ведення бою і способи збільшення своєї бойової ефективності на САУ.
Огляд підготовлений спільно з командою Virtus.pro.

дивитися вiдео >>


Танкісти, у новому випуску «Цікавій механіки» ми розповімо про такий важливий аспект гри, як пробиття броні танка. Це обширну тему ми розділили на дві частини: «Захищеність бронетехніки» і «Знищення бронетехніки». У першому випуску ми докладно розглянемо алгоритми бронепробития і покажемо прийоми, які допоможуть під ворожим вогнем продовжити час життя вашої бойовій машині.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, оновлення 0.8.1 порадувала всіх шанувальників World of Tanks не тільки появою британських танків, але і трьома новими премиумными бойовими машинами: Pz IV Schmalturm, Panther-M10 і СУ-122-44. Команда Варгейминг TV підготувала для вас відеоролик про те, що з себе представляють ці нові бойові машини.


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, не за горами оновлення версії 0.8.1, яке привнесе в гру танки найстарішої танкобудівній школи світу - Великобританії. З оглядового відео ви дізнаєтеся деякі подробиці про історію та особливості бойових представників Туманного Альбіону.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>

Видеоруководство: ARL 44 автор: worldoftanks.ru

Бійці, прийшла пора детально поговорити про машину, яка здобула самі теплі відгуки серед гравців, - французький важкий танк шостого рівня ARL 44. Ви дізнаєтесь про особливості його знаряддя, специфіки поведінки в бою і про те, яке обладнання на ньому найбільш ефективно.


Ще до початку Другої світової війни французи розуміли, що їх важкі танки не відповідають вимогам часу. У 1938 році вони почали розробляти нову машину на базі шасі танка В1. Проект передбачав встановлення вежі цілковито нової конструкції і длинноствольной 75-мм гармати. Втілити в життя проекту перешкодила окупація країни гітлерівськими військами.

Проте роботи над танком тривали потай від загарбників, і після звільнення Парижа в 1944 році нова модель була запущена у виробництво. Серійне виробництво почалося в 1946 році. Враховуючи стан французької промисловості після війни, це цілком може зватися подвигом. Новий танк отримав назву ARL 44.

Танк вважався перехідним, так як для кінця сорокових років його конструкція вже була фізично і морально застарілою. Передбачалося випустити 300 танків, однак в остаточному підсумку з конвеєрів зійшло всього 60 машин. Усі танки були випущені фірмою Renault. 14 липня 1951 року 10 ARL 44 брали участь у параді на честь Дня взяття Бастилії. Це був єдиний випадок публічної демонстрації цього танка. До наших днів дійшло всього три екземпляри ARL 44. Вони виставлені в музеях Сомюра і Мурмелон-ле-Гран.


 Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>

Відеопосібник: ELC AMX автор: worldoftanks.ru

Шановні гравці, в новому відеоролику від Варгейминг TV ми детально розглянемо технічні характеристики французького легкого танка ELC AMX і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах.


ELC AMX. Історія танка

У 50-ті роки ХХ століття Міністерство оборони Франції ініціював програму ELC - Engin Léger de Combat (фр. - легка бойова машина), яка передбачала створення авиатранспортабельной бойової машини підтримки десанту масою менше 7 тонн з екіпажем з двох осіб. Фірма AMX надала найбільш консервативне рішення на базі подвозчика боєприпасів CC-2 (який, у свою чергу, ґрунтувався на Hotchkiss TT6-52). Прототип назвали ELC AMX і для залякування супротивника класифікували як винищувач танків. В серійне виробництво танк не пішов, так і залишився експериментальним зразком озброєння.


Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>

World of Tanks. Гайд по T50-2 автор: worldoftanks.ru

Танкисти, Wagraming TV продовжує співпрацю з досвідченими гравцями і сильними кланами, нам завжди цікаво працювати з тими, хто добре знає нашу гру і кому є що розповісти. Цей гайд створений при активній участі клану CHESS, колишніх бійців глобальної мапи і постійних учасників кіберспортивних турнірів.
Ми поговоримо про радянський ЛТ Т-50-2, детально розглянемо його ТТХ і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах.


дивитися вiдео >>


Приклади майстерної стрільби бронебійними снарядами. One shot - one kill!

дивитися вiдео >>


Чи можливо потрапити в танк, який сховався за горою і на який не можна навестися напряму? Можливо! Хочете дізнатися, як - дивіться!


дивитися вiдео >>


Наступний урок присвячено тому, як правильно стріляти, щоб потрапити в танк, що швидко рухається .

дивитися вiдео >>


Наступний урок - стрільба поблизу. Як точно прицілитися при малому куті гармати?


дивитися вiдео >>


Після виходу оновлення 0.8.0 у гравців з'явилося багато питань, на які вирішив відповісти Михайло Живець aka Storm в спеціальному випуску передачі «КТТС».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг TV представляє вам новий цикл передач «Цікава механіка», в якому ми будемо розповідати про неочевидних аспектах внутрішньоігрової логіки і прийоми їх застосування в бою.

У першому випуску ми докладно розглянемо алгоритми засвічення і методи ефективної маскування, а також покажемо на прикладі, як використовувати ці знання на полях битв World of Tanks. І початківцям, і досвідченим танкістам буде корисно дізнатися про те, як правильно використовувати ці параметри, щоб значно поліпшити своє ігрове майстерність.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У цьому відео ми показуємо основні переробки оновлення 8.0 - нова гілка ПТ-САУ, розширене меню статистики, камуфляж 2.0 і багато іншого.

дивитися вiдео >>

World of Tanks. Нова графика! автор: worldoftanks.ru

З оновленням 0.8.0 World of Tanks сильно зміниться зовні. Розробники переробляють карти, вони змінюють освітлення, - роблять гру, куди більш сучасною. І хоча це лише перший етап, але навіть він - вельми значний.

дивитися вiдео >>


Шановні танкісти!

З цього ролика ви дізнаєтеся, як зміниться World of Tanks у зв'язку з введенням фізики в патчі 0.8.0, що стане простіше для різних класів техніки, а що, навпаки, ускладниться.


дивитися вiдео >>


Другий урок з циклу - тонкощі стрільби на середні дистанції (довгий овал). Як виробляти прицілювання, щоб при пострілі не було недолетів, розповідає torwaldolafsen.


дивитися вiдео >>


Перший урок з циклу - тонкощі стрільби на далекі дистанції. Як не збити приціл, коли потрібна максимальна точність? Дивіться і вчіться!


дивитися вiдео >>

Видеоруководство: Т-50-2 автор: worldoftanks.ru

Танкісти, Wagraming TV продовжує співпрацювати з досвідченими гравцями і сильними кланами, які добре знають гру і можуть розповісти багато цікавого. Це видеоруководство створено при активному сприянні клану CHESS, колишніх бійців Глобальної мапи і постійних учасників кіберспортивних турнірів.

У цьому відео ми поговоримо про радянському ПТ Т-50-2, детально розглянемо його ТТХ і розповімо про тактичні прийоми його застосування в битвах. Це просторий і докладне керівництво, яке буде доповнено після виходу оновлення 0.8.0, так як з введенням фізики з'являться і нові особливості гри на цьому «светляке».

Ну а всім, хто хоче співпрацювати з нами і робити нові відео, ми готові допомогти. Надсилайте свої ідеї і концепти роликів на адресу ugc@wargaming.net.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Другий випуск гайда присвяченого пробиття різних танків, на цей раз були розглянуті преміум-танки 8 рівня, які ненавидить абсолютна більшість гравців World of Tanks.


дивитися вiдео >>


Пілотний випуск гайда від Костянтина Солдатова (ака Foton64Rus), в якому він наочно продемонстрував вразливі місця деяких топових танків.

дивитися вiдео >>


Танкісти, ми підготували продовження популярної передачі «КТТС», але на цей раз головним героєм випуску стане не Сергій Буркатовський. Ми раді представити вам інтерв'ю з генеральним директором Варгейминг Віктором Кислим. У першому епізоді він розповість багато цікавого про компанію, а також поміркує про те, чому гра World of Tanks виявилася настільки популярною.


дивитися вiдео >>


Багато гравців з нетерпінням чекали моменту, коли ПТ-САУ стануть такими ж корисними і потрібними на полях битв одиницями бойової техніки, як важкі і середні танки десятого рівня. Цей день настав, коли вийшло оновлення 0.7.5: ПТ-САУ стали куди більш жадані, ніж раніше.
У зв'язку з цим команда Варгейминг TV спільно з гравцем Nero з клану CHESS підготували для вас відеоролик про те, що ж із себе представляють нові ПТ-САУ, як на них грати і куди їх пробивати, якщо вони раптом встали у вас на шляху.


дивитися вiдео >>


Танкісти, представляємо вам третій випуск передачі «Танкова академія». У цьому відео автор серії розповість про те, як правильно переміщати танки по полю бою, і як на тренуваннях навчити своїх бійців виконувати пересування правильно.


дивитися вiдео >>


Wargaming TV представляє четвертий випуск передачі «Танкова академія», в якій автор розповість, як застосовувати один з найважливіших тактичних прийомів - оточення. Крім того, ви дізнаєтеся, як виходити з оточення з мінімальними втратами. Поради даного відеокерівництва будуть дуже корисні гравцям, які борються в ротах і на Глобальної карті. Однак не менш цікавим воно буде і для учасників випадкових боїв.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкисты, Wargaming.net и Кирилл Орешкин рады представить второй выпуск авторской передачи «Танковая академия». В первом выпуске Kleineslon рассказал игрокам о важности фокусировки огня, а во втором видеоуроке он продемонстрирует, как надо правильно прикрывать от огня боевых товарищей, и наглядно покажет, почему это важно делать.


дивитися вiдео >>


Танкісти, Варгейминг.net і Кирило Орєшкін раді представити вам новий цикл передач «Танкова академія». Вперше на WGTV ролики будуть присвячені саме ротним битвам. Причому це не просто розбір, як треба грати в ротах. У цьому циклі передач автор буде розповідати, як проводити тренування і як зробити зі своїх бійців - кращих гравців «Світу танків».

Автор циклу - відомий ротний гравець, завсідник співтовариства World of Tanks в «Живому журналі» Kleineslon. Він знаменитий тим, що постійно особисто вигадує цікаві тактики, проводить тести і навчає абсолютно випадкових гравців злагодженим, командним діям. Сподіваємося, ви зможете почерпнути з його відео багато цікавої та корисної інформації.

Текст читає: диктор Варгейминг TV Антон Жданов


дивитися вiдео >>


Досить докладний, як я вважаю, гайд вийде по Хіммельсдорфу. Таких базових знань, як я вважаю, цілком повинно вистачити на перших порах. А далі вже треба набирати досвід на іграх ГК / Роти / Тренування.


дивитися вiдео >>


Відео ролики націлені в першу чергу на командирів новачків!
У нашому огляді мапа Перевал, і як завжди найбільш популярні тактики гри на ній.


дивитися вiдео >>


Розбір тактичної схеми на прикладі бою рандомно роти проти LA-GG. Від клану SQS


дивитися вiдео >>


Танкісти, представляємо вам перший оглядовий ролик з оновлення версії 0.8.0, основною особливістю якого стануть зміни в ігровій фізиці. Ці нововведення стануть одними з найбільш значущих з часу релізу проекту.


дивитися вiдео >>


Танкісти, оновлення 0.8.0 - одна з найважливіших подій за увесь час існування World of Tanks. З нею на ігрові сервера прийде нова фізика, буде змінено освітлення і зовні перероблені перші 10 карт. Подробиці про те, як буде виглядати World of Tanks після наступного оновлення, - в нашому новому відео.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Танкісти, сьогодні в наш приціл потрапили найбільш «маленькі» САУ World of Tanks - бойові машини 2 і 3 рівнів. Хто з супротивників для них найбільш страшний? Кого вбивати в першу чергу? Яка гілка артилерії пропонує на молодших рівнях найбільш гідні екземпляри? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цьому видеоруководстве.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»