Офiцiйний сайт WOT

НовиниШановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»


дивитися вiдео >>


Бойові завдання: х2 на «десятках» і 1 500 000 кредитів

Акції в листопаді! Встигни прокачатися!


дивитися вiдео >>


Командири!

Ми вже познайомилися з компонуванням танка і принципом роботи ходової. Цього разу мова піде про двигун - механічне серце кожної бойової машини. Чому на танках майже не використовували тракторні двигуни? Чи правда, що дизельний двигун безпечніший бензинового? Який танковий двигун самий «просунутий» в наш час?


дивитися вiдео >>


Танкові командири!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.3_test3, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.


дивитися вiдео >>


Танкові командири!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.3, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

На тестовому сервері тимчасово недоступний режим «Укріпрайони». Ведуться роботи з усунення неполадок.

 


дивитися вiдео >>


11 листопада в 22:30 (МСК) розпочнеться пряма трансляція боїв клану Wargaming.net в рамках Другої кампанії на Глобальній карті. Гравці клану Wargaming.net вийдуть у бій зі своїх ігрових акаунтів. iнк на стрiм: http://www.youtube.com/watch?v=MMM-mpamsVg ( буде цiкаво!)


дивитися вiдео >>

Оновлення 8.5 автор: worldoftanks.ru

До вашої уваги представлений тизерній ролик до оновлення 8.5


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, слідом за першим випуском програми ми раді представити вам завершальну частину міні-випуску, присвяченого танку M26 Pershing.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


У четвертому випуску програми «Кіберспорт» вас чекають останні новини киберспортивного світу World of Tanks.

дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вашій увазі спеціальні відеоогляд  оновлення версії 0.8.4, що вийшло 28 лютого.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У цій серії ви дізнаєтеся про танк майбутнього під назвою «Чорний орел», який є прямим спадкоємцем Т-80. Танк Т-80 був дійсно унікальною розробкою, його динамічні характеристики натякали на спорідненість з авіацією, він міг стріляти керованими ракетами, розганявся до 50 км за чверть хвилини.


дивитися вiдео >>


Серія "Синдром" червоних гусениць" розповідає про танк Т-55, який був популярний у всьому світі. Часто в бою зустрічалися танки-близнюки, тільки різних країн-виробників. З часом Т-55 переріс у Т-62, який на відміну від прабатька був озброєний 115 мм гладкоствольним знаряддям. Т-62 в свою чергу трансформувався в Т-64, став на третину метра довше і помітно ширше. У випуску також йдеться про створення нової моделі танка - Т-72.


дивитися вiдео >>


В історії розвитку російського танка важливу роль зіграли гусеничні амфібії, хоча вони для розробників виявилися міцним горішком. Сьогодні ми поговоримо, про плаваючий танк Т-76, про його попередників і послідовників, а також про відому бойову машину піхоти БМП, що доставляла особовий склад до місця виконання поставленого бойового завдання.


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому випуску ми повідомимо вам про проектування нових важких танків, таких як СМК (Сергій Миронович Кіров), КВ (Клім Ворошилов) та ІС (Іосиф Сталін). Ці гусеничні броненосці використовувалися в якості танків прориву, їх невразлива броня дозволяла утримувати удари потужного супротивника, і йти вперед напролом до перемоги.


дивитися вiдео >>


Сьогодні ми поговоримо про найкращий танк Другої світової Т-34, який продемонстрував значний вплив на результат війни. З сьогоднішнього випуску ви дізнаєтеся про неймовірну маневреність легендарної бойової машини, про його творця М. І. Кошкіна та успіхи на полях битв. Російським танком Т-34 захоплювалися не тільки радянські військові експерти, він отримав досить високу оцінку і з боку колишнього супротивника.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


У сьогоднішньому випуску мова піде про радянських "Голіаф", але спочатку пропонуємо вашій увазі короткий огляд їх антиподів під назвою "танкетки".

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Ми продовжуємо випуск "Історія російського танкобудування". Сьогодні поговоримо про відомий радянський танк Т-26, який був створений на основі британського легкого танка «Віккерс-шеститонний». В даному відео обговорюються недоліки та переваги цієї бойової машини, перехід від двухбашенного до однобашеного танка, його різних модифікаціях і про його долю на полях битв.

 

Приємного перегляду!

 


дивитися вiдео >>


Історія російського танка динамічна і захоплююча. У даному відеоролику ви ознайомитеся з історією російського танкобудування, дізнаєтеся про появу перших бойових машин, їх застосування в бойових діях і подальшому розвитку потужних машин.  У цьому випуску ви зможете почерпнути цікаві відомості про МС 1, який на перших своїх порах був призначений для прикриття піхоти та її бойового оснащення.

Приємного перегляду!

 

 


дивитися вiдео >>


У сьомому випуску передачі «КТТС» провідний гейм-дизайнер компанії Варгейминг Сергій Буркатовскій aka SerB розповість про причини балансування САУ в оновленні 0.8.3 і про те, що чекає САУ в майбутньому.
Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Даний ролик - короткий і красивий огляд нововведень, які принесе патч 8.3.


дивитися вiдео >>


World of Tanks готується до вторгнення кращих зразків китайського танкобудування.
Китайські танки успадкували найбільш вдалі бойові характеристики своїх «прабатьків»: маневреність американців, точність стрільби британців, скорострільність французів і ударну міць радянських машин.
Чекаємо оновлення!


дивитися вiдео >>


У новому епізоді програми «Поки всі в танку»: старт турнірів серії «Місто наше», доля «Кращих реплеїв тижня», новорічний настрій від ведучої програми Асі, підсумки минулих і анонс нових конкурсів. Це і багато іншого - в четвертому випуску передачі.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


12 грудня в 21:00 (МСК) відбулася шоу-трансляція «Експериментальний взвод». Її ведучі Костянтин aka Foton64rus і Дарина aka Knopka «обкатали» нестандартні склади бойової техніки у взводі в прямому ефірі. Під час поєдинків вони описали переваги і недоліки представлених комбінацій бойових одиниць, а також озвучили й прокоментували ситуацію на полі бою.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Парк преміум-машин в оновленні 8.2 поповнився трьома оригінальними екземплярами: британским тяжким танком 6-го рівня TOG II, ще під час тестування встигли завоювати популярність у гравців і отримати безліч забавних прізвиськ за свій нестандартний зовнішній вигляд; британської ПТ-САУ 7-го рівня AT-15А, що відрізняється міцною лобовою бронею, і важким французьким танком 8-го рівня FCM 50 t, який , як і всі топові французькі бойові машини, володіє високою швидкістю і гарною для важкого танка маневреністю. Дане відео розповість вам про всі особливості нових преміумного машин.


дивитися вiдео >>


Оновлення 0.8.2 відзначено появою нових американських танків, характеристики яких привернуть увагу як початківців, так і досвідчених гравців. Нові танки США - це поєднання гідного бронювання і високої маневреності, потужних знарядь і барабанів заряджання (у танків з 7-го по 10-ий рівень). Але американські танки - далеко не єдине, що принесе нам новий патч!


дивитися вiдео >>


Даний відеоролик - короткий і красивий огляд нововведень, які принесе патч 8.2


дивитися вiдео >>


Танкісти, в новому випуску розважально-пізнавальної програми «Поки всі в танку» команда Варгейминг TV зібрала найактуальніші новини проекту World of Tanks за минулі два тижні. Вас знову чекають цікаві рубрики, відповіді розробників і приваблива ведуча Ася. Девіз програми - «Максимум інформації за 5 хвилин».

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вам оглядовий відеоролик про Національний білоруський фінал по World of Tanks в рамках World Cyber Games 2012. 20 і 21 жовтня в Мінську найдостойніші команди боролися за право відправитися на Гранд-фінал цього престижного змагання в Китай. Про те, як це було, дивіться в новому ролику від Варгейминг TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


 

Шановні гравці, в п'ятій частині уже традиційної передачі «КТТС» від команди Варгейминг TV гостем став гейм-дизайнер проекту World of Tanks Станіслав Каргін aka Veider. У цьому випуску ви дізнаєтеся про основні причини введення функціоналу продажу преміумних снарядів за кредити, а також про те, які фактори можуть вплинути на зміну характеристик бойової техніки і як буде виглядати нова «Навчалка» для початківців-танкістів.

 

Приємного перегляду!  


дивитися вiдео >>


Бійці, на полях битв World of Tanks все частіше стали з'являтися танки самої «молодої» у грі нації - Великобританії. І якщо важкі «британці» все ще є рідкісними гостями на полях битв, то середні танки, традиційно поєднують в собі хорошу динаміку і вогневу міць, стали завсідниками боїв майже на всіх рівнях. Чого варто від них очікувати? В чому їх особливість? Як використовувати сильні сторони середніх танків Туманного Альбіону? Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте в новому відеоролику від Варгейминг TV.

 

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


World of Tanks готується до вторгнення кращих зразків китайського танкобудування.
Китайські танки успадкували найбільш вдалі бойові характеристики своїх «предків»: маневреність американців, точність стрільби британців, скорострільність французів і ударну міць радянських машин.
Чекаємо оновлення 8.2!

дивитися вiдео >>


Танкісти, ми раді представити вам перший випуск нового шоу «Поки усі в танку». З цієї передачі ви будете дізнаватися про всі події у грі, що проходять зараз та плануються в майбутньому, про те, яке відео ми плануємо випускати, про зустрічі танкістів в різних містах і про все, що стосується життя спільноти World of Tanks.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


До уваги тих, хто любить World of Tanks і голосував за улюблену гру на Golden Джойстик, пропонується відео - момент нагородження переможця!


дивитися вiдео >>


З оновленням 0.8.1 в грі з'явилися британські танки - дуже цікаві і потужні бойові машини. Однак це далеко не єдина особливість нової версії World of Tanks. Коротко про те, що ще змінилося в грі з виходом 0.8.1, ви дізнаєтеся з нашої відеоролика:

Бажаємо успішних бойових операцій!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, команда розробників продовжує працювати над графічної складової World of Tanks. У міру того як карти переробляються під нову ігрову фізику, змінюється і їх зовнішній вигляд (рельєф місцевості, освітлення та ін.). З виходом оновлення 0.8.1 в новому світлі постануть карти «Провінція», «Ель-Халлуф», «Монастир» і «Хребет Дракона». Наочно побачити всі зміни ви можете в спеціальному ролику від команди Варгейминг TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Шановні гравці, ми раді представити вам оглядовий ролик національного російського фіналу по World of Tanks в рамках World Cyber Games 2012. 13 і 14 жовтня в Москві найкращі команди боролися за право відправитися на гранд-фінал цього престижного змагання в Китай. Про те, як це було, дивіться у нашому новому ролику від Wargaming TV.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>

Wargaming. ІгроСвіт 2012 автор: worldoftanks.ru

З 4 по 7 жовтня в Москві проходила найбільша російська виставка інтерактивних розваг «ІгроСвіт 2012». Відвідувачі стенду компанії Варгейминг змогли не тільки ближче познайомитися з проектом World of Warplanes, але і дізнатися останні новини про світ World of Tanks. Найяскравіші моменти виставки дивіться у спеціальному видеорепортаже від Варгейминг TV.

Приємного перегляду!

дивитися вiдео >>


Шановні гравці, представляємо вам новий відеоролик, присвячений оновленню 0.8.0. У цьому відео вам будуть продемонстровані такі зміни World of Tanks:

  • перероблене і більш функціональне дерево дослідження;
  • можливість перегляду розширеної статистики бою;
  • перероблена система камуфляжів;
  • можливість виключення з випадкових боїв режимів «Зустрічний бій» і «Штурм»;
  • короткий огляд другої лінійки радянських ПТ-САУ.

Приємного перегляду!


дивитися вiдео >>


Вийшов третій випуск передачі «Кіберспорт». У ньому вас чекають найактуальніші турнірні новини, майстер-клас Лівші по ключовим точкам карти «Монастир», а також інформація про Wargaming.net League і переходи гравців у провідних кіберспортивних командах World of Tanks.


дивитися вiдео >>Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»